Mobilne laboratorium Głogów – zadbaj o zdrowie bez wychodzenia z domu

Dbanie o swoje zdrowie nie musi kojarzyć się z niepotrzebnym stresem, porannymi korkami czy czekaniem w kolejce. Zamów mobilne laboratorium w Głogowie i ciesz się sprawnym oraz wygodnym pobraniem krwi wykonanym w Twoim własnym domu. Nasze pielęgniarki zadbają o Twój komfort. Szczególnie delikatne podejście zapewniamy dzieciom.

Zamówienie naszych usług to pełna wygoda dla całej rodziny. Podczas jednej wizyty możemy obsłużyć więcej niż jedną osobę. Gwarantujemy doskonałe warunki higieniczne, nie ustępujące w niczym tym, jakie panują w punkcie pobrań. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, ale również do przedsiębiorców i firm zlecających badania pracownikom.

Badania krwi w domu Głogów – dlaczego warto?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty badania krwi w domu w Głogowie. Podczas okresu pandemii nauczyliśmy się, że trzeba unikać dużych skupisk ludzi. Dzięki skorzystaniu z naszych usług unikniesz niepotrzebnego narażania się na złapanie infekcji, trudności w dojechaniu do punktu pobrań czy kolejek do gabinetu. Wystarczy, że zarezerwujesz telefonicznie termin wizyty, a nasza pielęgniarka przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres.

Wyniki badań otrzymasz również bez wychodzenia z domu. Będą dostępne w formie elektronicznej, w zakładce WYNIKI ONLINE widocznej na naszej stronie. Nasze badania krwi w domu pomagają osobom zapracowanym, starszym, o obniżonej odporności i niemobilnym, które mają trudności w korzystaniu z usług tradycyjnego punktu pobrań.

Badania krwi Głogów – co oferujemy?

Nasze centrum Hemolab oferuje sprawne i rzetelne badania krwi. Głogów jest jedną z miejscowości, to której dojeżdżamy do naszych pacjentów, aby mogli wykonać badania bez wychodzenia z domu. Oferujemy szeroki zakres usług. Proponujemy badania ogólne, pozwalające na określenie podstawowych parametrów biochemicznych krwi. Realizujemy również badania na cukrzycę, tarczycy oraz lipidogram.

Dla pań przygotowaliśmy pakiety specjalne, pozwalające wykrywać przyczyny zaburzeń hormonalnych, określić przebieg ciąży czy umożliwiające bezpieczne stosowanie antykoncepcji hormonalnej. Realizujemy także badania krwi dla dzieci oraz przygotowaliśmy zestawy badań dla mężczyzn z przeszłością onkologiczną i pozwalające monitorować ogólny stan organizmu. To tylko część usług, jakie świadczymy dla naszych pacjentów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całością naszej oferty.

Pobieranie krwi Głogów – dlaczego morfologia jest ważna?

Morfologia to badania, które warto wykonywać profilaktycznie. Pobieranie krwi, które wykonujemy w Głogowie, umożliwia ocenić ogólną kondycję organizmu. Pomaga w wykryciu różnego rodzaju niepokojących sygnałów i dolegliwości już na wczesnym etapie, takich jak między innymi:

  • niedobory,
  • infekcje,
  • stany zapalne,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • nowotwory,
  • anemia,
  • choroby nerek.

Morfologia ma charakter zarówno profilaktyczny, jak również diagnostyczny i często jest podstawą do dalszej diagnostyki. Badania krwi wykonywane regularnie chronią przed konsekwencjami wielu poważnych chorób. Umożliwiają podjęcie właściwego leczenia na wczesnym etapie, co ma wpływa na rokowanie oraz skuteczność terapii.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i zadbaj o zdrowie swoje i Twoich bliskich.

zdrowie

Badania w twoim domu

PRACUJEMNY 6 DNI W TYGODNIU