Badania krwi Lubin – diagnostyka bez wychodzenia z domu

Brakuje Ci czasu na wykonanie badania krwi? Lubin to miejscowość do którego dojeżdżają nasi specjaliści na wizyty domowe. Wykonujemy pobrania krwi w domu pacjenta, pojawiając się punktualnie w ustalonym terminie pod wskazanym adresem. Jedyne, co musisz zrobić to wybrać rodzaj badań, skontaktować się z nami i zarezerwować termin. Odebranie wyników jest tak samo wygodne – będą dostępne w formie online w jednej z zakładek na naszej stronie.

Wykonujemy różnego rodzaju badania krwi, których opis znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapewniamy staranną diagnostykę oraz doświadczony personel, który zjawi się u Ciebie punktualnie o wyznaczonej godzinie z potrzebnym sprzętem i środkami bezpieczeństwa. Jeśli nie wiesz, jakie badanie wybrać lub masz pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami.

Badania krwi w domu Lubin – co zrobić wcześniej?

Jeśli planujesz skorzystać z wykonywanych przez nas badań krwi w Lubinie, potrzebujesz się do nich odpowiednio przygotować. Przede wszystkim zaleca się, aby nie przyjmować posiłków na 12 godzin przed badaniem. Wcześniej nie należy również wykonywać wysiłku fizycznego. Najlepiej 10-15 minut przed zabiegiem odpocząć i zrelaksować się.

Przed pobraniem krwi należy również zgłosić przyjmowane leki. W przypadku badań krwi w domu warto wybrać odpowiednie pomieszczenie z wygodną sofą czy fotelem, co pomoże Ci w zrelaksowaniu się i uchroni Cię przed zbędnym stresem. Jeśli masz za sobą doświadczenie mdlenia na widok krwi, dobrze jest poinformować o tym wcześniej osobę wykonującą pobranie.

Pobieranie krwi Lubin – kiedy należy wykonać badania?

Oferowane przez nas pobieranie krwi w Lubinie umożliwia przeprowadzenie badań wykorzystywanych w diagnostyce chorób. Jeśli zauważysz u siebie niepokojące objawy, powinieneś zgłosić się do lekarza, a po wykonaniu badań wrócić do niego w celu konsultacji otrzymanych wyników. Pobranie krwi i dalsze badania wykonywane są w celu:

  • ogólnej oceny zdrowia w ramach profilaktyki,
  • wykrycia chorób,
  • diagnozy choroby i znalezienia jej przyczyny,
  • monitorowania rozwoju choroby,
  • monitorowania efektów leczenia.

Warto pamiętać, że podstawowe badania krwi należy robić profilaktycznie nawet wtedy, gdy nie występują żadne niepokojące objawy.

Mobilne laboratorium Lubin – kto najczęściej korzysta z naszych usług?

W ramach pracy naszego mobilnego laboratorium w Lubinie dojeżdżamy do domów klientów, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą decydować się na stacjonarne pobranie krwi. Dużą grupę naszych pacjentów stanowią osoby starsze oraz kobiety w ciąży. Realizujemy również pobrania krwi u dzieci, które w bezpiecznym i znajomym środowisku domowym zdecydowanie mniej się stresują, niż w punkcie pobrań.

Coraz częściej jednak nasze usługi wybierają osoby, które chcą zaoszczędzić swój czas i nie marnować go w porannych korkach czy kolejkach. Wyniki badań udostępniamy na naszej stronie w zakładce WYNIKI ONLINE. Cały proces pobrania krwi, badań i sprawdzenia wyników można więc wykonać w komfortowy sposób, bez wychodzenia z domu.

zdrowie

Badania w twoim domu

PRACUJEMNY 6 DNI W TYGODNIU