Badania krwi – Legnica

Potrzebujesz wykonać badania krwi w domu? Legnica to miasto do którego dojeżdżamy z naszym mobilnym laboratorium. Wykonujemy pobranie krwi w domu pacjenta, przyjeżdżając pod wskazany wcześniej adres. Dzięki temu możesz wykonać wybrane badania diagnostyczne bez wychodzenia z domu.

Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów szeroki wybór badań, w tym różnego rodzaju pakiety. Pracujemy wyłącznie z użyciem sterylnych narzędzi jednorazowego użytku. Nasze badania krwi dostępne są bez skierowania. Zapewniamy doświadczony, wykwalifikowany personel z wieloletnią praktyką. Wykonujemy również pobrania krwi u dzieci, dbając o przyjazną atmosferę podczas wszystkich zabiegów.

Badania krwi w domu Legnica – maksimum wygody

Wykonujemy badania krwi w domu w Legnicy, będące wygodnym rozwiązaniem dla osób dysponujących małą ilością czasu. To również często jedyna możliwość wykonania badań dla ludzi starszych, nie wychodzących z domu, osób podatnych na infekcje czy pacjentów z niepełnosprawnościami.

Badania krwi w domu to rozwiązanie, po które sięgają coraz częściej kobiety w ciąży. Dojazd do punktu pobrań może być w tym okresie szczególnie uciążliwy. Wykonanie pobrania krwi w domu to także doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które często negatywnie reagują na widok igieł i krwi. Zabieg zrealizowany w zaciszu domowym, gdzie dziecko czuje się bezpiecznie, najczęściej znacznie ułatwia cały proces i nie wywołuje tyle stresu u małych pacjentów, co stacjonarne pobranie krwi.

Mobilne laboratorium Legnica – jak to wygląda w praktyce?

Na naszej stronie znajdziesz spis badań, jakie wykonujemy w naszym mobilnym laboratorium Legnica, wraz z opisami. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej badania, możesz się z nami skontaktować. Zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin i podaj liczbę osób, którym nasi specjaliści mają pobrać krew. Dzień przed wizytą przygotuj się do niej zgodnie z ogólnymi zaleceniami dotyczącymi między innymi unikania używek, wymagającego sportu oraz rezygnacji z jedzenia na 12h przed badaniem.

Nasz specjalista pojawi się u Ciebie o wskazanym terminie, wyposażony w potrzebne środki bezpieczeństwa i wymagany sprzęt. Wybierz pomieszczenie w jakim chcesz wykonać pobranie krwi i ulubiony fotel czy kanapę, która zapewni Ci komfort. Zapewniamy doskonałe warunki higieniczne oraz przyjazne podejście. Wyniki pojawią się w zakładce WYNIKI ONLINE na naszej stronie.

Pobieranie krwi Legnica – kiedy zrobić morfologię?

Warto pamiętać o tym, że morfologię warto wykonywać profilaktycznie i regularnie. Wykonywane przez nas pobieranie krwi w Legnicy umożliwia przeprowadzenie istotnych badań, oceniających ogólną kondycję organizmu. Jakie są objawy pozwalające stwierdzić, że warto jak najszybciej wykonać morfologię? Są to między innymi:

  • przewlekłe poczucie zmęczenia i osłabienia organizmu,
  • nagły i wydający się nie mieć przyczyny spadek wagi,
  • bóle kości,
  • skłonności do powstawania siniaków,
  • powracające infekcje,
  • nocne pocenie się,
  • podwyższona temperatura ciała z niewiadomego powodu.

Jednak nawet jeśli nie zauważa się powyższych symptomów, warto wykonać pobranie krwi i zlecić morfologię. Lekarze zalecają wykonywać tego typu badania przynajmniej raz w roku.

Badania w twoim domu

PRACUJEMNY 7 DNI W TYGODNIU

787 636 555

kontakt@hemolab.pl

HEMOLAB Sp. z o. o.

67-115 Bytom Odrzański
Ul. Narutowicza 3