zdrowie

Test w kierunku COVID-19

zdrowie

Oferta skierowana jest do osób, które chcą wykonać badania w kierunku COVID-19. Wykonujemy testy RT-PCR oraz testy antygenowe, czyli tzw. szybkie testy na koronawirusa.

Test antygenowy z zaświadczeniem o wyniku w języku angielskim

Test antygenowy jest to szybki test przeznaczony do wykrywania antygenów SARS- CoV-2. Wymazy pobierane są z nosogardzieli, nosa lub gardła. Test ten mogą wykonać osoby, które wybierają się za granicę i muszą okazać negatywny wynik lub podejrzewają, że mogą być zakażone, gdyż występują u nich charakterystyczne objawy choroby, bądź też miały kontakt z osobą zakażoną. Testy antygenowe dedykowane dla podróżnych dostępne są w wersji z zaświadczeniem w języku angielskim. Test jest ważny 48 godzin od momentu wykonania.

Test RT-PCR z tłumaczeniem na język angielski lub niemiecki

Test RT-PCR jest to test, który wykrywa materiał genetyczny wirusa SARS-CoV-2. Badanie przeprowadza się w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem oraz w przypadku wyjazdu za granicę. Materiał do badania jest pobierany za pomocą specjalnej wymazówki z nosogardzieli, nosa lub gardła. Test jest ważny 72 godziny od momentu wykonania.

badanie ciśnienia
Zamów badania telefonicznie
(+48) 787 636 555