Badania krwi u dzieci Nowa Sól – bez stresu i ryzyka

Jesteś rodzicem i potrzebujesz zrealizować badania krwi u dzieci? Nowa Sól to miejscowość do której dojeżdżamy, aby wykonać pobranie krwi w domu pacjenta. Dzięki temu oszczędzisz dziecku niepotrzebnego stresu związanego z pobytem w punkcie pobrań. Nasz personel gwarantuje małym pacjentom szczególne, pełne delikatności podejście i przyjazną atmosferę podczas wizyty.

Pomagamy dzieciom w pozbyciu się negatywnych skojarzeń związanych z pobieraniem krwi. Część z badań krwi u dzieci nie wymaga analizy żylnej. Nasz personel pomoże w podjęciu decyzji, która metoda pobrania krwi u dziecka będzie lepsza – z paluszka, pięty czy żyły. Metoda pobrania zależna jest nie tylko od rodzaju badań, ale również wieku dziecka. Dzieci od trzeciego roku życia są przygotowywane do tego typu badań tak jak dorośli, czyli powinny być między innymi na czczo.

Badanie krwi w domu Nowa Sól – co się dzieje z pobranym materiałem?

Zamawiając u nas badanie krwi w domu w Nowej Soli możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrealizowane profesjonalnie, w sposób nie odbiegający od standardów dotyczących punktów pobrań. Pobrane próbki są transportowane w specjalnych pojemnikach wyposażonych we wkłady chłodzące oraz termometry. Pojemniki te utrzymują stałą temperaturę i nie zmieniają właściwości próbek. Czas transportu pobranych próbek również nie wpływa na materiał w żaden sposób. W laboratorium materiał jest sprawdzany, a następnie trafia do odpowiedniej pracowni.

Mobilne laboratorium Nowa Sól – jakie badania robić raz do roku?

Chcesz zamówić usługi naszego mobilnego laboratorium? Nowa Sól jest jednym z najważniejszych obszarów na których działamy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór badań. Które z nich warto robić profilaktycznie raz do roku? Są to między innymi:

 • morfologia krwi,
 • glikemia,
 • profil lipidowy,
 • hormony tarczycy,
 • próby wątrobowe,
 • koagulogram, czyli badanie krzepliwości krwi,
 • OB i CRP.

Coraz częściej pacjentom brakuje czasu na zadbanie o odpowiednią profilaktykę. Wtedy z pomocą przychodzi nasze mobilne laboratorium. Zamówienie wizyty domowej to szybkie i wygodne rozwiązanie, które wybiera coraz większa ilości ludzi.

Badanie krwi Nowa Sól – czemu morfologia jest tak istotna?

Morfologię zalicza się do jednych z najważniejszych badań profilaktycznych. Wykonywane przez nas badania krwi w Nowej Soli pozwalają sprawdzić ogólny stan organizmu. Pozwalają one uchronić się przed rozwojem oraz konsekwencjami wielu chorób dzięki możliwości wykrycia ich na wczesnym etapie. Lekarze zalecają robić podstawowe badania krwi minimum raz do roku.

Morfologia dostarcza istotnych dla monitorowania zdrowia człowieka informacji, dotyczących krwinek czerwonych, białych oraz płytek krwi. Dzięki otrzymanym wynikom można ustalić dalsze kroki diagnostyczne lub terapeutyczne, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zadbaj o swoje zdrowie i regularnie wykonuj podstawowe, profilaktyczne badania krwi!

Pobieranie krwi Nowa Sól – jakie są rodzaje badań?

Wykonywane u pacjenta w domu pobieranie krwi w Nowej Soli umożliwia rzetelną diagnostykę. Zapewniamy wysoką jakość starannie przeprowadzanych badań laboratoryjnych. Wykonujemy szereg badań, do których zalicza się nie tylko morfologia ogólna. Zamówisz u nas między innymi:

 • lipidogram, który pomaga wykryć ryzyko chorób krążenia i miażdżycy,
 • próby wątrobowe, służące do wykrycia uszkodzeń wątroby,
 • badania kontroli diety wegetariańskiej, które sprawdzają, czy sposób odżywiania zapewnia odpowiednie składniki odżywcze,
 • badania tarczycy, pozwalające zidentyfikować jej nadczynność lub niedoczynność,
 • pakiety onkologiczne dla kobiet i mężczyzn u których istnieje przeszłość nowotworowa lub podejrzenie nowotworu,
 • badania na boreliozę, będące drugim etapem diagnostycznym,
 • i wiele innych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z ofertą, pozostajemy do dyspozycji naszych klientów!

zdrowie

Badania w twoim domu

PRACUJEMNY 6 DNI W TYGODNIU