Badania krwi Polkowice – sprawdź stan swojego zdrowia

Czekają Cię badania krwi? Polkowice to miejscowość do której dojeżdżamy w ramach naszego mobilnego laboratorium. Pobieranie krwi w zaciszu domowym pacjenta to coraz częstsza praktyka. Swoją rosnącą popularność zawdzięcza między innymi temu, że jest niezwykle wygodna i pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Warunki higieniczne w jakich wykonywane jest pobranie krwi w niczym nie odbiegają od tych, jakie zapewnia się pacjentowi w punktach pobrań krwi. Badanie krwi w domu to także doskonałe rozwiązanie dla osób starszych, dzieci czy kobiet w ciąży, a także ludzi z obniżoną odpornością.

Oferujemy szeroki wybór pakietów. Wykonujemy badania ogólne krwi, jak również badania na cukrzycę, sprawdzające poziom hormonów czy umożliwiające diagnostykę tarczycy. Wystarczy, że wybierzesz potrzebny pakiet i zadzwonisz pod numer (+48) 787 636 555 w celu rezerwacji dogodnego terminu wizyty. Wyniki badań znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce WYNIKI ONLINE. Zapewniamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, który punktualnie pojawi się u Ciebie pod wskazanym adresem. Wybierz jeszcze pomieszczenie, w którym chcesz aby zostało wykonane pobranie i ulubiony fotel. Reszta należy do nas!

Badanie krwi w domu Polkowice – jak odczytać wyniki?

Planujesz skorzystać z naszej usługi badania krwi w domu w Polkowicach? Wiele osób ma problem z odczytaniem wyników. Choć warto wiedzieć, co pokazują, najlepiej zlecić je do ostatecznej interpretacji lekarzowi. Standardowe badanie morfologii krwi pokazuje wyniki:

  • RBC (erytrocytów, czyli czerwonych krwinek),
  • WBC (leukocytów, krwinek białych),
  • PLT (trombocytów, inaczej płytek krwi),
  • HCT (hematokryt, czyli stosunek objętości erytrocytów do krwi),
  • MCH (średniej masy hemoglobiny w krwince),
  • MCHC (średnie stężenie hemoglobiny w krwince),
  • MCV (średnia objętość krwinki czerwonej),
  • oraz HBG (hemoglobiny).

Obok wartości przysługującym parametrom badanej krwi, podawane są normy, ułatwiające ustalenie, czy wynik mieści się w podanym przedziale. Podawane dane mogą różnić się od siebie w różnych laboratoriach. Jest to skutek stosowania różnych metod na oznaczanie różnych części składowych krwi.

zdrowie

Badania w twoim domu

PRACUJEMNY 6 DNI W TYGODNIU